Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Logs
nn: Logg

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Upload
nn: Last opp

en: Created
nn: Laga

en: Card Number
nn: Kortnummer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Production
nn: Produksjon

en: Products
nn: Varer

en: Credit
nn: Kreditt
