Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
