Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Upload
ps: پورته کول

en: Configuration
ps: سازول

en: Order
ps: اوډون

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
