Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi
