Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Files
sr: Фајлови

en: Created
sr: Направљено

en: Order
sr: Редослед

en: Order number
sr: Број поруџбине
