Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Transaction date
sv: Datum för transaktion

en: Transactions
sv: Transaktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Logs
sv: Loggar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Files
sv: Filer

en: Created
sv: Skapad

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Card Number
sv: Kortnummer

en: Amount
sv: Belopp

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Order
sv: Ordning

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Production
sv: Produktion

en: Products
sv: Varor

en: Credit
sv: Kredit

en: Environment
sv: Miljö

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Configuration name
sv: Namn på konfiguration

en: Order number
sv: Beställningsnummer

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: Log status
sv: Loggstatus
