Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக
