Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Transactions
te: లావాదేవీలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Order
te: క్రమం
