Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Transaction date
vi: Thời gian giao dịch

en: Transactions
vi: Giao dịch

en: Edit
vi: Sửa

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Logs
vi: Bản ghi

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Upload
vi: Tải lên

en: Files
vi: Các tập tin

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Card Number
vi: Số thẻ

en: Amount
vi: Số lượng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Order
vi: Thứ tự

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Products
vi: Sản phẩm

en: You must upload a file.
vi: Bạn phải tải lên một tập tin.

en: Environment
vi: Môi trường

en: Return
vi: Trở về

en: Private key
vi: Khóa bí mật

en: Order number
vi: Mã đơn hàng
