Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Undefined
am: ያልተገለጸ
