Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Transaction date
be: Дата транкзацыі

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Logs
be: Логі

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: Files
be: Файлы

en: Created
be: Створана

en: Configuration
be: Налады

en: Order
be: Парадак

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Private key
be: Прыватны ключ
