Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Logs
bg: Регистри

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Upload
bg: Трансфер

en: Created
bg: Създадено

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Order
bg: Поръчка

en: Production
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти
