Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Response code
bo: ཕྱིར་ལན་གྱི་ཨང་རྟགས
