Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Broyt

en: Logs
is: Gerðalistar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Upload
is: Uppsending

en: Created
is: Stovnað
