Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Files
is: Skrár

en: Created
is: Stofnað

en: Amount
is: Upphæð

en: Order
is: Pöntun

en: Undefined
is: Óskilgreint

en: Commerce
is: Verslun

en: Products
is: Vörur
