Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Upload
mn: Оруулах

en: Files
mn: Файлууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Order
mn: Дараалал
