Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ
