Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Logs
oc: Jornals

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Files
oc: Fichièrs

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Amount
oc: Montant

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Order
oc: Òrdre

en: Undefined
oc: Indefinit

en: Token
oc: Geton (token)

en: Credit
oc: Crèdit

en: Response code
oc: Còde responsa

en: Private key
oc: Clau privada
