Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Transaction date
pl: Data transakcji

en: Transactions
pl: Transakcje

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Files
pl: Pliki

en: Created
pl: Utworzono

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Amount
pl: Ilość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Order
pl: Kolejność

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: Token
pl: Wzorzec

en: Production
pl: Produkcja

en: Products
pl: Produkty

en: Response code
pl: Kod odpowiedzi

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Configuration name
pl: Nazwa konfiguracji

en: Payment type
pl: Typ płatności

en: Order number
pl: Numer zamówienia
