Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Transaction date
sk: Dátum transakcie

en: Transactions
sk: Transakcie

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Logs
sk: Záznamy

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Upload
sk: Nahrať

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: Session ID
sk: ID session

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: Amount
sk: Množstvo

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Order
sk: Poradie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Commerce
sk: Obchod

en: Production
sk: Produkcia

en: Products
sk: Produkty

en: Credit
sk: Kredit

en: Environment
sk: Prostredie

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Payment type
sk: Typ platby

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
