Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Transaction date
th: วันที่ทำธุรกรรม

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Card Number
th: หมายเลขบัตร

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Order
th: เรียงตาม

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว

en: Configuration name
th: ชื่อการกำหนดค่า
