Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Transaction date
ug: سودا ۋاقتى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Test
ug: سىناق

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Order
ug: تەرتىبى
