Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Transaction date
af: Transaksiedatum

en: Transactions
af: Transaksies

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Logs
af: Logboeke

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Upload
af: Oplaai

en: Created
af: Geskep

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Order
af: Bestelling

en: Products
af: Produkte

en: Order number
af: Bestelligsnommer
