Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Logs
ar: سجلات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Upload
ar: رفع

en: Files
ar: الملفات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Amount
ar: المبلغ

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Order
ar: الترتيب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Undefined
ar: غير معرف

en: Products
ar: المنتجات

en: Order number
ar: رقم الطلب
