Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Logs
ast: Rexistros

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Upload
ast: Xubir

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Order
ast: Orde
