Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Configuration name
az: Konfiqurasiya adı
