Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Upload
bn: আপলোড

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Order
bn: ক্রম
