Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Created
bs: Kreiran

en: Order
bs: Poredak

en: Products
bs: Proizvodi
