Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Transaction date
ca: Data de la transacció

en: Transactions
ca: Transaccions

en: List
ca: Llistat

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Logs
ca: Registres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Upload
ca: Puja

en: Files
ca: Fitxers

en: Created
ca: Creat

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Card Number
ca: Número de targeta

en: Amount
ca: Import

en: Configuration
ca: Configuració

en: Order
ca: Ordre

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Products
ca: Productes

en: Environment
ca: Entorn

en: Return
ca: Retorna

en: Private key
ca: Clau privada

en: Configuration name
ca: Nom de la configuració

en: Order number
ca: Número de comanda

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
