Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Transaction date
cs: Datum transakce

en: Transactions
cs: Transakce

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: Logs
cs: Logy

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Upload
cs: Nahrát

en: Files
cs: Soubory

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Card Number
cs: Číslo karty

en: Amount
cs: Částka

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: Production
cs: Výroba

en: Products
cs: Produkty

en: Credit
cs: Kredit

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
