Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
