Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Created
eo: Kreita

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Order
eo: Ordo

en: Undefined
eo: Nedifinita
