Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Transaction date
eu: Transakzio data

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Upload
eu: Igo

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Order
eu: Ordena

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: Configuration name
eu: Konfigurazio izena
