Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Transaction date
fa: تاریخ تراکنش

en: Transactions
fa: تراکنش‌ها

en: List
fa: فهرست

en: Edit
fa: ویرایش

en: Test
fa: آزمایش

en: Logs
fa: وقایع ثبت شده

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Card Number
fa: شماره کارت اعتباری

en: Amount
fa: مقدار

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Order
fa: سفارش

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: Commerce
fa: تجارت

en: Token
fa: توکن

en: Production
fa: محصولات

en: Products
fa: محصولات

en: Credit
fa: اعتبار

en: Configuration name
fa: نام پیکربندی

en: Order number
fa: شماره سفارش
