Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Created
fil: Inilikha

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
