Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Order
ga: Ordú

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
