Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Transaction date
gu: લેવડ-દેવડ તારીખ

en: Transactions
gu: વ્યવહારો

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત
