Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Transaction date
hr: Datum transakcije

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Upload
hr: Otpremi

en: Files
hr: Datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Amount
hr: Iznos

en: Configuration
hr: Postavke

en: Order
hr: Redoslijed

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Products
hr: Proizvodi
