Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Transaction date
hu: Tranzakció napja

en: Transactions
hu: Tranzakciók

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Logs
hu: Naplók

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: Card Number
hu: Kártyaszám

en: Amount
hu: Összeg

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Order
hu: Rendelés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: Commerce
hu: Bolt

en: Token
hu: Vezérjel

en: Production
hu: Termelés

en: Products
hu: Termékek

en: Credit
hu: Hitel

en: Environment
hu: Környezet

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Response code
hu: Válaszkód

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Configuration name
hu: Beállításnév

en: Payment type
hu: Fizetési típus

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
