Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Transaction date
it: Data della transazione

en: Transactions
it: Transazioni

en: List
it: Elenco

en: Edit
it: Modifica

en: Logs
it: Log

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Path
it: Percorso

en: Upload
it: Carica

en: Files
it: File

en: Created
it: Creato

en: Session ID
it: ID sessione

en: Card Number
it: Numero carta

en: Amount
it: Importo

en: Configuration
it: Configurazione

en: Order
it: Ordina

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Undefined
it: Non definito

en: Production
it: Produzione

en: Products
it: Prodotti

en: Credit
it: Credito

en: Private key
it: Chiave privata

en: Configuration name
it: Il nome della confiigurazione

en: Order number
it: Numero d'ordine
