Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Upload
jv: Unggah

en: Created
jv: Digawé

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Order
jv: Urutan

en: Undefined
jv: Durung didefinisi
