Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Files
km: ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Order
km: លំដាប់
