Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Upload
ne: अपलोड

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Undefined
ne: अपरिभाषित
