Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (34 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Transaction date
pt: Data da transação

en: Transactions
pt: Transações

en: List
pt: Lista

en: Edit
pt: Editar

en: Test
pt: Teste

en: Logs
pt: Registros do sistema

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Ver

en: Path
pt: Caminho

en: Upload
pt: Carregar

en: Files
pt: Arquivos

en: Created
pt: Criado

en: Session ID
pt: ID da sessão

en: Card Number
pt: Número do cartão

en: Amount
pt: Valor

en: Configuration
pt: Configurações

en: Private Key
pt: Chave Privada

en: Order
pt: Pedido

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Undefined
pt: Indefinido

en: Commerce
pt: Comércio

en: Production
pt: Produção

en: Products
pt: Produtos

en: Credit
pt: Crédito

en: Environment
pt: Ambiente

en: Response code
pt: Código de resposta

en: Private key
pt: Chave privada

en: Configuration name
pt: Nome da configuração

en: Debit
pt: Débito

en: Payment type
pt: Tipo de pagamento

en: Order number
pt: Número do pedido

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
