Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Transaction date
ro: Data tranzacţiei

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: Logs
ro: Loguri

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Upload
ro: Încarcă

en: Files
ro: Fișiere

en: Created
ro: Creat

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: Card Number
ro: Numărul cardului

en: Amount
ro: Suma

en: Configuration
ro: Configurație

en: Order
ro: Comandă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: Token
ro: Simbol

en: Production
ro: Producţie

en: Products
ro: Produse

en: Configuration name
ro: Numele configurării

en: Payment type
ro: Tip de plată

en: Order number
ro: Număr comandă
