Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Transaction date
ru: Дата транзакции

en: Transactions
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Test
ru: Тест

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Upload
ru: Закачать

en: Files
ru: Файлы

en: Created
ru: Создано

en: Session ID
ru: ID сессии

en: Card Number
ru: Номер карты

en: Amount
ru: Сумма

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Order
ru: Порядок

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Commerce
ru: Торговля

en: Token
ru: Токен

en: Products
ru: Товары

en: Credit
ru: Кредит

en: Environment
ru: Окружение

en: Return
ru: Возврат

en: Response code
ru: Код ответа

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Configuration name
ru: Имя конфигурации

en: Debit
ru: Дебет

en: Payment type
ru: Тип платежа

en: Order number
ru: Номер заказа

en: Order Number
ru: Номер заказа

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
