Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo
