Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Transaction date
si: ගණුදෙණු දිනය

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Order
si: පිලිවෙල
