Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Transaction date
sl: Datum transakcije

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Order
sl: Vrstni red
