Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Transaction date
tr: İşlem tarihi

en: Transactions
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Edit
tr: Düzenle

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Path
tr: Yol

en: Upload
tr: Yükle

en: Files
tr: Dosyalar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Card Number
tr: Kart Numarası

en: Amount
tr: Miktar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Order
tr: Sıralama

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Undefined
tr: Tanımsız

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Token
tr: Simge

en: Production
tr: Üretim

en: Products
tr: Ürünler

en: Return
tr: Geri dön

en: Configuration name
tr: Yapılandırma adı

en: Order number
tr: Sipariş numarası
